Teknoloji Haberleri, Windows 8

Windows 8.1 İndir (32 bit ve 64 bit)

Windows 8.1 İndir (32 bit ve 64 bit)

22.07.2020 EDIT : Arkadaşlar linkleri güncelledim. Bilginize.

Merhaba, bugün sizlere windows 8.1 in indirme linlerini paylaşacağım. 32 bit ve 64 bit olmak üzere 2 sürümünü de paylaşacağım. Windows 8.1 hakkında birkaç bilgi söylemek gerekirse gerçekten Microsoft bu sefer başarmış işi her zamanki gibi. Windows 8 sürümünün üzerine birkaç daha kat atmışlar diyebilirim. İconlar daha göze hoş geliyor. Fakat Windows 8.1 Preview sürümü olduğu için tam stabil çalışmayabilir. Çeşitli ufak defek sorunlar meyadana gelebilir. Ama denemenizi kesinlikle tavsiye ederim çok çok hoş olmuş Windows 8.1.

64 Bit sürüm = 4 GB Ram Bellek ve üzerine sahip olan bilgisayarlar için kurulması uygundur.

32 Bit sürüm = 4 GB Ram Bellek  ve altında sürümüne sahip olan bilgisayarlar için kurulması uygundur.

windows-8-logo
windows-8-logo

Windows 8 ve 8.1 in gördüğüm farklarına gelicek olursak. Store tasarımı tamamen değişmiş. Başlat menüsü geri geldi diyorlar fakat sakın sevinmeyin böyle birşey yok sadece başlat iconu geri geldi icona tıklayınca yine Windows 8 in Metro arayüzü karşılıyor bizi yine :). Gerçek başlat menüsünü isterseniz TIKLAYINIZ.Birkaç ince ayarlar yapılmış ufak defek değişiklikler yapılmış ama pekde fark edilmiyor. Özetlemek gerekirse tasarımı ve kullanımı daha bi hoş olmuş gibi.

WİNDOWS 8.1 32 BİT DOWNLOAD

WİNDOWS 8.1 64 BİT DOWNLOAD

Deneme sürümüdür. Sitemde kesinlikle Crack gibi şeyler paylaşmıyorum. Hayırlı kullanmalar.

[divider]

İşletim sistemini indirdikten sonra Nasıl USB ye direkt olarak yazarım diyenler için bir anlatım yaptım. BURAYA TIKLAYARAK Format USB si nasıl oluşturacağınızı görebilirsiniz.

[divider]