Cuma , 20 Nisan 2018

Android Uygulamalarım

Merhabalar , bu sayfada sizlere android platformu için geliştirdiğim uygulamarı tanıtacağım. Dilediğinizi indirerek kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra uygulamaya yorum yapmayı ve yıldızlarınızı esirgemeyiniz.

ŞANS OYUNLARI SONUÇLARI

Selamlar herkese,  geçenlerde sayısal loto oynamıştım. Sonradan android markete girip acaba sonuçlar çekildiği anda bildirim göndererek uyarak ve şans oyunları sonuçlarını gösteren bir uygulama varmı diye bakayım dedim. Sonuç nemi? Hüsran tabikide 🙂 Yani doğru düzgün bildirim gönderen uygulamayı bırakın sonuçları gösteren uygulama dâhi bulamadım. Herkes bir webview koymuş siteyi uygulama içerisinde göstermiş. Bende bu işe bir el atmalıyım dedim ve Şans Oyunları uygulamasını yazdım. Uygulama içerisinde Bütün şans oyunları bulunmakta.

Sayısal Loto , On Numara, Süper Loto, Şans Topu sonuçlarını çekildiği anda bildirim olarak alabileceksiniz. Ayrıca bu oyunların oynandığı gün içerisinde hatırlatma mailleri de alacaksınız.Uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Olumlu olumsuz her türlü yorumlarınızı market üzerinden yapabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

En Ucuz Krediler. Adından da anlaşılabileceği gibi bütün bankalardaki ihtiyacınıza uygun kredileri çekiyor ve en ucuzdan pahalıya doğru akıllı sıralama yöntemi ile sıralayarak en ucuz krediyi bulmanızı sağlıyor. Aşağıdaki resme tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Kullandıktan sonra derecelendirmeyi ve fikirlerinizi yorum olarak yazmayı unutmayınız.
En Ucuz Krediler

KARİKATÜRLER :  İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İNCİ CAPS :  İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

TROLL BİLİMİ :  İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

MESAJ KUTUSU : İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

GÜNLÜK BURÇLAR : İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

FİLM REPLİKLERİ

Bir süre önce Windows Phone 8 Market için yayınladığım Film Replikleriuygulamasının Android versiyonunu da tamamladım. Bu Android platformuna geliştirdiğim ilk projem.Uygulama hakkındaki yorumlarınızı ve isteklerinizi iletirseniz sizler için çok daha iyi uygulamalargeliştireceğime inanıyorum.

Uygulamamın özelliklerine gelecek olursak ;

Yerli yabancı binlerce filmin unutulmaz efsane replikleri burada.
Film replikleri uygulaması sayesinde yüzlerce filmin binlerce repliğini uygulama içerisinde bulabilirsiniz.
Uygulamanın Özellikleri : 
– Replikleri arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilirsiniz.
– Replikleri facebook twitter Google+ , WhatsApp gibi ağlardan paylaşabilirsiniz.
Uygulamadan çıkıp tekrardan girdiğinizde kaldığınız replikten devam edersiniz.

Uygulamayı indirmek içinFilm Replikleri – Google Play’de Android Uygulamaları

[​IMG]

Uygulamadan Görüntüler ;


1-S32-S3
3-S34-S3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 yorum

  1. Merhaba hangi programlama diliyle geliştirdiniz android uygulamalarını ve geliştirirken visual studio benzeri bir yardımcı program kullandınız mı ? Teşekkürler

    • Merhaba, Android uygulamarımı android Studio ile geliştiriyorum. Önceden eclipse kullanıyordum gerçekten çok çok kötüydü.. Fakat android studio ile geliştirmek çok pratik ve çok çok daha iyi eclipse göre.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*