Genel

Yeni Yılınız kutlu olsun!

Yeni Yılınız kutlu olsun!

Evet arkadaşlar , bir yılı daha arkamızda bıraktık. Geçen yıl yazdığım yazıyı daha dün gibi hatırlıyorum. Günler herkesin dediği gibi çookkk çabuk geçiyor. Zamanı malesef ne kadar istesenizde durduramıyorsunuz.

Geçen yıldan bahsetmek istemiyorum hiç nedense. Sadece üstten bahsedecek olursam geçen yılki isteklerimden sadece birini yapabilmiş gibiyim oda spor yapmak. İş hayatım çok çok iyi olmasada yani iş hayatım çok iyi ama iş yerindeki pozisyonum çok iyi olmasada kişisel olarak çok çok iyi yol kat ettiğimi düşünüyorum. Windows phone ve windows 8 metro ortamını artık tam olarak ele aldım diyebilirim yani istediğim uygulamayı rahatlıkla yapabiliyorum.   Android içinde sıfırdan başlayıp 5 ayda çok çok iyi seviyeye geldim çok iyi tecrübeler edindim. Küçük  projelerimi tamamladım ve büyük projelere başladım fakat malesef bu yıl için yetişmedi. Ama androidde artık rahatlıkla yazabiliyorum 2014 yılının bana kazandırdığı en iyi yetenek diyebilirim. İş yerinde de SAP ABAP hakkında tabiki çok çok iyi tecrübeler kazandım. XSLT öğrendim , WCF öğrendim Asmx service öğrendim , JAVA öğrendim yani işim ile ilgili bütün herşey düşündüğümden de daha güzeldi ve beklediğimin çok üstündeydi diyebiliriz. Aklımdaki büyük projelere bir adım daha yaklaştım diyebilirim.

En büyük sıkıntım olan ingilizceyi bu yılda öğrenemedim. İngilizce gerçekten çok çok iyi çalışma ve zaman gerektiriyor bunu anladım. Öğrenmem de gerekiyor bunu da anladım.

Aşk hayatımdan hiç bahsetmek istemiyorum ilk ve uzun ilişkim bu yıl bittiği için. Yılbaşının bana en kötü etkiside bu. Bu konuyu burada kapatalım.

2014 için iş hayatında geçen yıllara göre en iyi düzeye geldiğimi ve müthiş yol kat ettiğimi  düşünüyorum.

2015 için düşünceler hedefler ne peki?
Tek kelime ile hiçbir şey. Bu yılda herşeyi akışına bırakmak istiyorum. Yani şunu yapacağım bunu yapacağım değilde benim için en hayırlısı ne ise o olsun diliyorum bu yılda da. Bakalım zaman bizi nerelere sürükleyecek neler yaşatacak.

Herkesin yeni yılı hayırlı olsun.