Teknoloji Haberleri, Windows 8

Windows 8 Başlat menüsü indir

Windows 8 Başlat menüsü indir

Merhaba arkadaşlar sizlere bu yazımda Windows 8 de başlat menüsüne nasıl kavuşacağınızı ve başlat menüsü programını paylaşacağım.

              Bilindiği gibi windows 8 başlat menüsü olmadan piyasaya sürüldü. Başlat menüsü yerine daha modern bir yapı olan Metro Arayüz gelmişti. Fakat kullanıcıların % 80 i bu menüden hiç memnun değildi. Sırf bu yüzden Windows 8 in çok kötü olduğunu düşünenler dahi vardı. Daha sonra Windows 8.1 sürümü ile birlikte Microsoft  başlat menüsünü geri getirdi. Mi acaba?. Hayır geri getirmedi. Satede Başlat SİMGESİNİ geri getirdi. Yani sadece bir simge ekledi tıklayınca gene metro arayüz açılıyor.

windows8-baslat-menusu
windows8-baslat-menusu

           İşte menümüzün resmi de yukarıda kendi bilgisayarımdan çektim. Şimdiz sizlere Windows 8 e Windows 7 deki gibi nasıl başlat menüsü ekleyeceğinizi anlacağım. Ben kendi bilgisayarımda bu şekilde kullanıyorum gerçekten sorunsuz ve harika. Şimdi hemen nasıl kurulduğuna ve programa geçelim ;

1) Programımızı ilk önce aşağıdan indiriyoruz.

WİNDOWS 8 BAŞLAT MENÜSÜ İNDİR

Programı kurarken sizden bir E-Mail adresi isteyecektir oraya E-Mail adresini giriniz ve NEXT butonuna basınız. Daha sonra E-Mail adresinize bir Mail gelecektir. Maili açtığınızda içerisinde ACTİVE yazan yere tıklayınız. Daha sonra Kurulum işlemine NEXT diyerek devam ediniz. Bu işlemi yapmazsanız programı kuramazsınız!!!