TrendTarifler.com

Merhabalarr herkesee…

Sizlere yeni web sitemden bahsetmek istiyorum. Yani aslında ablamın sitesi zorla bana tanıtım yaptırıyor :). Web sitemiz www.TrendTarifler.com  . Sitemizin içeriğinde bayanlara dair herşey bulunacak. Yemek tariflerinden tatlı tariflerine diyetlerden örgü modellerine en trend elbise modellerinden en trend kombinlere , güzellik sırlarından , güzellik karışımlarına. Kısacası herşey sitede mevcut olacak.  Şimdii geldik asıl can alıcı kısıma.

Sitemiz için içerik sağlayacak bayanlar aranmaktadır. Yazdığı her tarif , örgü modeli , güzellik tarifi vb. makale başına ücret alacaktır. Makale ücreti mail ile özel olarak konuşulacaktır.

[divider]

Makale İçin Aranan Şartlar : 

Makale içerisinde eğer yemek tarifi( tatlı , börek çörek vb) yapıyorsanız , malzemelerin 1 adet resmi , yemeği pişirirken 1 adet resim ve piştikten sonraki son halinin 1 adet resmi çekilmek zorundadır. Yani toplamda 3 adet resim olacaktır.

Makale içerisindeki resimler kesinlikle kendi çektiğiniz resimler olacak. Googleden bulup konulmayacak.(Özel resim tarayıcısı ile kontrol edilecek)

Makale içeriği en az 300 ve üzeri kelime olacak. İçerik de kesinlikle googleden bulunmayacak kendi sözlerinizle düzgün bir şekilde yazacaksınız.(Googleden bulunan yazı anlaşılırsa bir daha yazı gönderemezsiniz.)

Anlaşılması durumunda önce bir adet makale yazdırılacak ve beğenilmesi durumunda devam edilecektir.(Böylesi her iki taraf içinde uygun olacaktır.)

Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki adresimden bana ulaşabilirsiniz.

[divider]

İLETİŞİM BİLGİSİ :  tayfundemirbas@windowslive.com