Patron Mutlu Son İstiyor Filmi Yorumları

Merhaba arkadaşlar geçenlerde Patron Mutlu Son İstiyor filmini arkaşımla izledim. Filme girerken zaten tolga çevik oynadığı için gülmeme gibi hiçbir tereddütümüz olmadı 🙂 . Yani kesinlikle güzel bir film olacağını düşünüyorduk ve öyle de oldu. Filmin izlerken kendinizi filme kaptırıyorsunuz resmen. Filmin içinde gibi hissediyorsunuz kendinizi. Filmin konusu Komedi- Aşk karşımı birşey olmuş. Yani Komedi de var Aşk da var filmin içinde.

Şöyle üstten anlatacak olursam filmi, tolga çevik bir seneryo yazmak için Nevşehir peri bacalarının orada bir otele gider. Ve buraya gider gitmez Ezgi Mola ‘ yı görür ve aşık olur. Fakat ezgi molanında bir sevgilisi vardır. Ezgi molanın sevgilisi, tolga çeviğin 3 yıllık eski sevgilisini elinden alan kişidir. Cümle biraz karışık oldu ama izlerken hiçbir karışıklık yaşamayacaksınız :D. Tolga çevik ne seneryosu yazacağını bir türlü bulamaz ve kendi başından geçenleri yazmaya karar verir. Sonuç olarak da harika bir seneryo ortaya çıkar.

Filmden unutulmayan anlar ; ( 😀 )

–  Tolga Çeviğin Donu 😀

–  Hangi makam şöförü taksimetre açıyor ulan 😀

– Olmaz olsun cüzdanımda milyonlar kalbimde sevgin oldukçaaaa, zenginlik malk mülk para neye yarar  yanımda sen olmayıınncaaa . Bazen neşeee bazenn kedeerrr hayat böyle akıp giderr..

Şimdi filmin fragmanına bir göz atalım ;