Genel, Teknoloji Haberleri, Windows Phone 8

Nokia Lumia 925 Bütün Özellikleri ve Yorumları

Lumia cihazlar arasından en zarif ve en beğendiğim Lumia 925 den bahsedeceğim.Telefonu elime aldığımda kalitesini ve hafifliğini çok iyi bir şekilde hissediyorum. Telefonun ekranı şu ana kadar gördüğüm en güzel ve en hassas ekran. İnsanın telefonu eline aldığında bir daha bırakası gelmiyor.Windows Phone 8 deki canlı kutucuklar sayesinde bütün bilgiler her zaman gözünüzün önünde oluyor. Mesela hava durumu uygulamasını canlı kutucuğa aldığımızda sürekli olarak bize hava durumunu gösteriyor.

Turkcell ‘ in Windows Phone 8 için yayınlanmış olan Turkcell Online İşlemler uygulamasını da canlı kutucuğa koyduğumuzda anlık olarak ne kadar SMS ‘ hakkımız kaldı , ne kadar internet kullanımı hakkımız kaldı , ne kadar konuşma hakkımız kaldı hepsini tek tek gösteriyor. Gerçekten harika düşünülmüş bir uygulama bu konuda Turkcell ‘i tebrik etmek lazım. Bu arada uygulamayı indirmek isteyenler BURAYA tıklayarak uygulamayı Windows Phone 8 li telefonlarına kurabilirer.

Bu harika telefona Turkcell kalitesi ve Kampanyaları ile sizde hemen sahip olabilirsiniz. Turkcell herkese uygun Kampanya ve tarifeleri ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor ceplerini hafifletiyor. Bu harika telefonu interneti aktif olarak kullanan kişiler  SINIRSIZ 1 GB internet paketi ile 24 ay boyunca sadece 92.99 TL ye sahip olabilir. Telefonda harika fotoğraflar ve videolar çekerken bunları da SINIRSIZ internet paketi ile sınırsız olarak paylaşabilirsiniz. Bana internet yetmez. Ben bu harika telefonla konuşurumda mesajlaşırımda internete de girerim diyenleri duyar gibiyim! Turkcell ‘ in herkese uygun bir tarifesi var merak etmeyin. Hepsi Bir Arada paketi ile 500 DK HER YÖNE + 1 GB İnternet + 1000 SMS HER YÖNE  24 ay boyunca sadece 118 TL. Bu mükemmel pakete ve harika telefona bir an önce sahip olmak içinhttp://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/nokia-lumia-925#TurkcellTeklifleri?utm_source=tayfubdemirbas&utm_medium=blog&utm_campaign=1 tıklayarak Turkell ‘in Lumia 925 için sunmuş olduğu  tarifeleri incele.