Genel, Telefon Tanıtımları, Windows Phone 8

Nokia Lumia 625 Bütün Özellikleri ve Yorumları

Lumia 625 geniş ekranlı ve en ucuz Nokia Lumia cihaz ünvanına sahip. Telefonu kullanırken ekranın genişliğinden dolayı kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. İnternette gezinirken ekranın büyük olmasının avantajlarını daha iyi fark ediyorsunuz. Lumia 625 den internetten film izlerken çok zevkli oluyor. Artık bilgisayar kullanmıyorum Lumia 625 kullanırken. Bilgisayarımda yaptığım neredeyse herşeyi  Lumia 625 im sayesinde yapabiliyorum. İnternet tarayıcısı internetteki bütün videoları oynatıyor neredeyse. Hiçbir donma kasma kesinlikle olmuyor.

Bu telefon bu fiyata kesinlikle kaçırılmayak büyük bir fırsat. Hemde turkcell ‘in yapmış olduğu kampanyalar ile alırsanız 24 ay boyunca rahat ediyorsunuz. Telefon harika hızlı işletim sistemi olan Windows Phone 8 i kullanıyor. Windows Phone 8 çok şık ve çok hızlı bir işletim sistemi.Windows Phone 8 deki canlı kutucuklar sayesinde bütün bilgiler her zaman gözünüzün önünde oluyor. Mesela hava durumu uygulamasını canlı kutucuğa aldığımızda sürekli olarak bize hava durumunu gösteriyor.

Turkcell ‘ in Windows Phone 8 için yayınlanmış olan Turkcell Online İşlemler uygulamasını da canlı kutucuğa koyduğumuzda anlık olarak ne kadar SMS ‘ hakkımız kaldı , ne kadar internet kullanımı hakkımız kaldı , ne kadar konuşma hakkımız kaldı hepsini tek tek gösteriyor. Gerçekten harika düşünülmüş bir uygulama bu konuda Turkcelli tebrik etmek lazım. Bu arada uygulamayı indirmek isteyenler BURAYA tıklayarak uygulamayı Windows Phone 8 li telefonlarına kurabilirer.

Şimdi böyle büyük ekranlı bir tefon alıp sınırsız internet almazsak olmaz. İşter bize burada SINIRSIZ interneti TURKCELL telefon ile birlikte sunuyor. Bu harika telefonu  SINIRSIZ 1 GB internet paketi ile 24 ay boyunca sadece 62.99 TL ye sahip olabilir. Telefonda harika fotoğraflar çekerken FİLMLER izlerken SINIRSIZ internet paketi ile rahat edeceksiniz.Bana internet yetmez. Ben konuşurumda mesajlaşırımda internete de girerim diyenleri içinde tarifeler mevcut. Turkcell ‘ in herkese uygun bir tarifesi var merak etmeyin. Hepsi Bir Arada paketi ile 500 DK HER YÖNE + 1 GB İnternet + 1000 SMS HER YÖNE  24 ay boyunca sadece 88 TL. Bu mükemmel pakete ve harika telefona bir an önce sahip olmak için   http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/yeni-nokia-lumia-625#TurkcellTeklifleri?utm_source=tayfubdemirbas&utm_medium=blog&utm_campaign=1 tıklayarak Turkell ‘in Lumia 625 için sunmuş olduğu  tarifeleri incele.