Düğün Dernek – Entarisi Dım Dım Yar Filmi Yorum

Merhaba arkadaşlar , sizlere vizyona yeni giren Düğün Dernek – Entarisi Dım Dım Yar Filmi Yorum umu yapacağım. Filme girerken önce tereddütlerim oldu yani yalan değil. Sonunda girmeye karar verdik sevgilimle filme.Girdikten sonra film başlar başlamaz tereddütlerim hemen sona erdi.  Yani film gerçekten komik olduğunu hissettirdi bana nedense. Genelde film içerisinde güncel bilindik espriler yapılıyordu ama söyleniş şekli çok komikti gerçekten.

Filmde oynayan kişiler çok ünlü kişiler değil öyle. Tabi Emel Sayın dışında :). Film izlerken insanı sıkmıyor gayet güzel bir şekilde eğlendiriyor.  Gitmenizi tavsiye ederim.

FİLMDEN UNUTULMAYAN ANLAR :

– Bu bayram ne kesiyonuzzz???

– Garı Gızz 😀

– Beni dövecek Adammmmm!!!!!!!!          Sivas oteldeymiş beyler 😀

– Yaşlı amcanın filmin sonunda bütün adamları müthiş bi şekilde yerle bir etmesi 😀 ( Orda filmin tezeği çıkmış biraz ).

Bu sahneler aklıma kalan unutulmayan sahneler. Daha birçok sahne var tabiikide fakat tam olarak hatırlamadığım için yazmayayım dedim.

Neyse sonuç olarak kalitesi düşük ama eğlencesi , güldürüsü yüksek bir filmdi. İlk günlerinde sanırım recep ivediğin  ,eyvah eyvah ‘ ın rekorlarını bile geçmiş. Yani halkımız bayağıdır böyle komik bir filme aç olduğu için çok normal diye düşünüyorum 🙂 . Daha fazla lafı uzatmadan sizleri filmin harika fragmanı ile başbaşa bırakıyorum 🙂