Android Uygulamalarım

Merhabalar , bu sayfada sizlere android platformu için geliştirdiğim uygulamalarımdan kısaca bahsedeceğim. Dilediğinizi indirerek kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra uygulamaya yorum yapmayı ve yıldızlarınızı esirgemeyiniz.

ŞANS OYUNLARIM

Uygulamanın ilk aklıma gelmesi şu şekilde oldu ; geçenlerde sayısal loto oynamıştım. Sonradan android markete girip acaba sonuçlar çekildiği anda bildirim gönderen ve şans oyunları sonuçlarını gösteren bir uygulama varmı diye bakayım dedim. Sonuç nemi? Hüsran tabikide. Yani doğru düzgün bildirim gönderen uygulamayı bırakın sonuçları gösteren uygulama dâhi bulamadım. Herkes bir webview koymuş siteyi uygulama içerisinde göstermiş. Bende bu işe bir el atmalıyım dedim ve Şans Oyunları uygulamasını yazmaya başladım.

Uygulama içinde adından da anlaşılabileceği üzere Sayısal Loto , On Numara, Süper Loto, Şans Topu , Milli Piyango sonuçlarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu oyunların oynandığı gün içerisinde hatırlatma bildirimleri de almak isterseniz hatırlatıcı kurabilirsiniz. 3 hafta ve üzerine devirlerde zaten sizlere otomatik olarak bildirim geliyor olacaktır. .Uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Olumlu olumsuz her türlü yorumlarınızı market üzerinden yapabilirsiniz.

Uygulamada kullandıklarım : Php restful web servis + Android Studio + CS6 + Mysql + firebase .

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sans_oyunlari_tayfundemirbas
Sans_oyunlari_tayfundemirbas

[divider]

ÇOCUK EĞİTMENİM 

Bu uygulama hikayesi de ; bir gün bize akrabalar geldi. Klasiktir ki yaramaz bir çocukları vardı, dedim android markete bakayım şöyle yararlı ve eğlenceli bir uygulama varsa indireyim vereyim çocuğa sussun oyalansın. Markete baktım doğru düzgün eğitici hiçbir uygulama yok. ( Oyun binlerce var eğitici uygulama yok ).

Sonrasında hemen kolları sıvayarak android için bir çocuk eğitimi uygulaması yazdım.

Uygulamada kullandıklarım : Php restful web servis + Android Studio + firebase .

 

cocuk_egitmeni_android_tayfundemirbas
cocuk_egitmeni_android_tayfundemirbas

 

En Ucuz Krediler. Adından da anlaşılabileceği gibi bütün bankalardaki ihtiyacınıza uygun kredileri çekiyor ve en ucuzdan pahalıya doğru akıllı sıralama yöntemi ile sıralayarak en ucuz krediyi bulmanızı sağlıyor. Aşağıdaki resme tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Kullandıktan sonra derecelendirmeyi ve fikirlerinizi yorum olarak yazmayı unutmayınız.

Uygulamada kullandıklarım : Bu gerçekten çok çetrefilli oldu benim için 😀 önce web servis olarak asp.net te asmx servis yazdım. Sonra onu değiştirim WCF servisle tekrardan yazdım. Sonra onuda beğenmedim ve Php de yazım 😀

Sonuç :  Php restful web servis + Android Studio + firebase .

En Ucuz Krediler
[divider]

KARİKATÜRLER :  İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

[divider]

İNCİ CAPS :  İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

[divider]

TROLL BİLİMİ :  İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

[divider]

MESAJ KUTUSU : İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

[divider]

GÜNLÜK BURÇLAR : İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

[divider]

FİLM REPLİKLERİ

Bir süre önce Windows Phone 8 Market için yayınladığım Film Replikleriuygulamasının Android versiyonunu da tamamladım. Bu Android platformuna geliştirdiğim ilk projem.Uygulama hakkındaki yorumlarınızı ve isteklerinizi iletirseniz sizler için çok daha iyi uygulamalargeliştireceğime inanıyorum.

Uygulamamın özelliklerine gelecek olursak ;

Yerli yabancı binlerce filmin unutulmaz efsane replikleri burada.
Film replikleri uygulaması sayesinde yüzlerce filmin binlerce repliğini uygulama içerisinde bulabilirsiniz.
Uygulamanın Özellikleri : 
– Replikleri arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilirsiniz.
– Replikleri facebook twitter Google+ , WhatsApp gibi ağlardan paylaşabilirsiniz.
Uygulamadan çıkıp tekrardan girdiğinizde kaldığınız replikten devam edersiniz.

Uygulamayı indirmek içinFilm Replikleri – Google Play’de Android Uygulamaları

[​IMG]

Uygulamadan Görüntüler ;


1-S32-S3
3-S34-S3