Genel

Nokia Monster WH-920 Purity Kulaklık İnceleme

Nokia Monster -920 Purity Kulaklık İnceleme

NokiaMonsterWH-920PurityKulaklik-inceleme

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere uzun araştırmalarım sonucu aldığım harika kulaklıktan bahsedeceğim. Kulaklık “Nokia Monster WH-920 Purity” . Yani eski kulaklığım biraz yıpranmaya başladığından beri ufak ufak araştırmaya başlamıştım kulaklık modellerini.

Creative ve Urbanears modellerini bayağı bi araştırdım ve ikisinin de 70 – 80 TL lik çok iyi kulaklık modellerini buldum. Tam alacaktım ki bu harika kulaklığı şans eseri gördüm. Aslında kulaklık sadece nokia olsa belki bu kadar güvenerek almazdım fakat monster işin içinde olunca işin rengi değişiyor. Yani aslında beni bu kulaklığı almaya iten sebep monster ile ortak üretim olması.

Şimdi birazda gerçek izlenimlerden bahsedelim ;

Kulaklık harika bir kutu içerisinde geliyor öncelikle fena halde şaşırabilirsiniz. Kullanım klavuzları garanti belgesi, fazladan kulağa göre ayarlanan uçlar , ayrıca bir uyumsuz telefon modelleri için uç aparatı. Yani kutusu benim aklımdakinden 100 kat iyiydi desem sanırım hiç abartmış olmam.

Şimdi geldik asıl olaya SES. Ablamın Sony Beats audio ‘ lu pcsine kulaklığı takıp bir müzik açtım ve işte buu dedim. Müziği gerçekten dinlerken hissedebiliyorsunuz. Yani aslında artık bütün müzikler kulağınıza hoş gelmeye başlıyor çünkü kulaklık sesi en ince ayrıntısna kadar veriyor. Ayrıca 100 TL nin altındaki kulaklıklarda BASS hiç iyi olmaz bildiğiniz üzere. Fakat bu kulaklık bu düşünceyi tamamiyen siliyor. Yani bu fiyata böyle bir kulaklık daha bulunabileceğini kesinlikle düşünmüyorum. Var diyen olursada yorumlarda belirtirse hep beraber öğrenmiş oluruz.

Kulaklığın kutusunu ve ayrıntılı resimlerini ileriki zamanlarda müsait olduğumda paylaşacağım. Kısaca son bir yorum yapmak gerekirse almak isterseniz  ve ikilem arasındaysanız kesinlikle almalısınız.