Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/abapegit/tayfundemirbas/wp-content/themes/sahifa/functions/theme-functions.php on line 0
Tayfun Demirbaş İletişim | tayfundemirbas.net
Cumartesi , 17 Ağustos 2019

İletisim

Yada bana tayfundemirbas@windowslive.com adresinden ulaşabilirsiniz..

10 yorum

 1. Web sitende, WP inci caps uygulaman da çok güzel eline sağlık ama capsleri güncellemedin kaç zamandır

  • Bayağıdır Web Site işleri var onlarla ilgileniyorum o yüzden güncelleyemedim kusura bakmayın. Ama capsler var en kısa zamanda güncellerini ekleyeceğim merak etmeyin. Birkaç da düzenlemeler yapacağım kullanıcılarında Caps göndermelerini filen sağlayacağım.

 2. Merhaba Tayfun Ben Bilgisayar Programcılığı Bölümü Okuyorumda Senin Sayfandaki Gibi Bir Proje Lazım bana yardımcı Olurmusun Acaba ?

 3. Merhaba,
  bana sayı dönüşümleri yapan ( 2-8-10-16 lık sayı sistemi ile) program ödevi verildi okuldan ve yapamadım yardımcı olursanız çok sevinirim. fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim ?

  • Hangi dil ile yazılacak acaba?

   • Merhaba Tayfun Bey ben size mesaj atmıştım cevap gelmedi bir de buradan yazmayı deniyorum belki gelir:) MyPublicWifi kullanıyorum fakat bilgisayarı kapattığımda telefondaki nette gidiyor bunun bir yolu var mı yani Pc kapandığında telefondaki netin gitmemesi için yoksa bütün kullanıcılada aynı durum mevcut mu? lütfen cevap teşekkürler…

    • My Public Wifi programını kullanırken bilgisayarı kapatmamanız gerekmektedir. Yoksa internetin gitmesi normal yani herkeste bu şekilde. Çünkü internet bağlantısı bilgisayarın ağ kartı üzerinden yapılmakta.

 4. asker arkadaşına google da birşeyler ararken denk gelmek güzel 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.