Film Replikleri uygulamam Windows Phone markette

Film Replikleri uygulamam Windows Phone markette

Merhaba arkadaşlar , geçen gün tamamlamış bulunduğum Film Replikleri uygulamasını markete attım ve kabul edidi.( Bu yazıyı 1 buçuk ay önce yazmıştım fakat yayınlamayı unutmuşum bugüne kısmetmiş.)

Uygulamanın yapımı işlerin yoğun olması nedeniyle ve benim birazda pek üstüne düşmemenden dolayı baya bi sürdü . Uygulamanın fikri işyerinden arkadaşım Okan ŞAFAK‘ tan çıktı. Kendisinde film replikleri adında bir twitter hesabı var hesabında sanırım 4 yıl boyunca binlerce replik paylaşmış. Bu replikleri bir uygulama yapalım ve replik severler ile paylaşalım dedik .

Uygulamayı mart gibi yapmaya başladım sonra birden ne olduysa kaynadı arada. Geçen gün laf arasında Okan bizim uygulama ne oldu dedi bende akşama markette dedim ve o gazla uygulanın bütün eksiklerini tamamlayıp markete attım. Uygulamanın tasarımı ve içeriği tamamen Okan ŞAFAK a ait. Kodlamasını sadece ben yaptım. İnşallah çok kısa bir zaman içerisinde uygulamanın Android ve biraz daha zaman sonra ios versiyonunu da yayınlayacağım.

Uygulamanın özelliklerine bakacak olursak şimdi tek tek burada yazmayayım. Aşağıda marketteki açıklamayı ve uygulamanın linkini paylaşayım.

[divider]

[box type=”shadow” align=”aligncenter” width=”600″ ]Yerli yabancı binlerce filmin unutulmaz efsane replikleri burada. Film replikleri uygulaması sayesinde yüzlerce filmin binlerce repliğini uygulama içerisinde bulabilirsiniz.

Uygulamanın Özellikleri :

– Replikleri arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilirsiniz.

– Replikleri facebook , twitter , Google+ , WhatsApp gibi ağlardan paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın tasarımı Okan ŞAFAK tarafından hazırlanmıştır.

Uygulamanın testine yardımcı olan Eren TOLKUN ‘a teşekkürler.[/box]

Uygulamayı indirmek için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Yada kameranızdan aşağıdaki karekod’u okutarak direkt uygulamayı indirebilirsiniz.

FilmReplikleri-Karekod
FilmReplikleri-Karekod