Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/abapegit/tayfundemirbas/wp-content/themes/sahifa/functions/theme-functions.php on line 0
Lumia 1520 Türkiyede Vodafone ile Satışa sunuldu | tayfundemirbas.net
Cumartesi , 17 Ağustos 2019
Lumia 1520 Türkiyede Vodafone ile Satışa sunuldu

Lumia 1520 Türkiyede Vodafone ile Satışa sunuldu

|Bu Yazi 911 Defa Okundu.|

Merhaba arkadaşlar evet başlıkta belirttiğim gibi Lumia 1520 Türkiyede Vodafone ile Satışa sunuldu . Bu harika telefonu bekleyenler hemen Vodafone den telefonu kontratlı veya kontratsız olarak satın alabilirler. Öncelikle telefonun peşin olarak alınabilecek fiyatından bahsedelim. Telefonun fiyatı 2.199 TL olarak belirlenmiş.

Lumia-1520-turkiyede-satisa-sunuldu

Lumia-1520-turkiyede-satisa-sunuldu

Telefonu kontratlı olarak satın almak isterseniz Vodafone RED tarifelerine aylık 35 TL ek ücret ile satın alabilirler. Telefonun yurt dışı fiyatı 900$ olarak belirlenmişti. Türkiyedeki satış fiyatı da yurtdışı fiyatına bakarsak çok normal. Fakat diğer telefon modellerine göre kıyasladığımda sanki biraz pahalı olmuş. Ama kamerası ekranının FULL HD yani 1920×1080 oluşu telefonu almaya cezbediyor. Telefonun bütün özelliklerine bakmak için BURAYA Tıklayarak Lumia 1520 Özellikleri Fiyatı ve incelemesi makalemi inceleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.