Friday , 23 February 2018

www.DarıcaEmlak.Com Sitemizi Aktif Ettik

|Bu Yazi 457 Defa Okundu.|

Merhaba arkadaşlar , bayaa bir zaman önce eniştemle öyle laf arasında konuşurken bir emlak alım satım için web sitesi açmaya karar verdik. İsim olarak binlerce isim düşündük gerçekten bir türlü karar veremedik isim konusunda 🙂 . Sonunda www.emlakdarica.com domainini satın aldık birkaç ay önce. Daha sonra altyapıyı kurmaya başladım. En iyi bildiğim sistem WordPress di. O yüzden Web sitesini WordPress üzerine kurdum. Tasarımınıda ayarladıktan sonra temanın bozuk yerlerinin düzenlemek baya bir zamanımı aldı gerçekten. Adamlar tema yapmış ama 40 tane yeri bozuk uğraş uğraş sonunda tam olarak çalışır hale getirdim temayı.

Neyse uzun uğraşlar sonucunda geçen günlerde web siteyi kuralım herşeyi yapalım bitsin dedik. Natro’dan bir Host almaya karar verdik. Natro Host alan herkese bir adet domain hediye olarak veriyor. Bizde isim olarak ne alsak diye düşünürken türkçe karakterli bir domain alabileceğimizi gördük. Hemen site isimleri aramaya başladık. Tabikide içerisinde türkçe kararterde olabilir 🙂 . Sonunda www.darıcaemlak.com  adresini satın almaya karar verdik ve satın aldık. Eski satın aldığımız isimden vazgeçerek sitemizi bu isimde aktif ettik.

Şu anda bütün herşeyi çalışır durumda darıca , gebze , bayramoğlu , izmit bu civarlarda oturuyorsanız satacağınız kiralayacağınız bir eviniz villanız arsnız varsa mutlaka sitemize bekleriz. İlan verirken hiçbir ücret talep etmiyoruz sınırsız sayıda ilan vermek tamamen ücretsiz.  Darıca bölgesinde Emlak işleriniz inşaat işleriniz olursa ilk danışacağınız adres biz olalım :).  Hayırlı günler. Esen kalın.

Sitemizin Bir ekran görüntüsü ;

www.darıcaemlak.com

www.darıcaemlak.com

 SİTEMİZE BURAYA TIKLAYARAK  ULAŞABİLİR VE ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİRSİNİZ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*